Peninsula Group Hotels

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Pamporovo Kayak Turu - İzmir Direk Uçuşlu - Sömestir Turu 

Pamporovo Kayak Turu - İzmir Direk Uçuşlu - Sömestir Turu 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler 

İzmir – Plovdiv – İzmir Direk Uçuş Biletleri

Havalimanı – Otel – Havalimanı Transfer
4 Gece Otel Konaklaması

Zorunlu Seyahat Sigortası

Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler 

Tüm Kişisel Harcamalar

Rehber Tarafından Organize edilen Ekstra  Turlar

Öğlen ve Akşam Yemekleri

Vize Ücretleri ( Shengen ve yeşil pasaportu bulunanlar vizeden muaftır)

Kayak Kiralama ve Kayak hizmetleri 

Kayak Sigortası  ( Extreem Spor sigortası - 30 Eur ) Yurt Dışına Çıkış Harcı (15 TL) 

DİĞER BİLGİLER

Katılım gosteren misafirlerimizde mutlaka tur suresi boyunca gecerli Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)

Tur esnasında programda bulunan tum ulkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi icin , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bolgelerde Rehber para cevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri gostermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gun kalaya kadar ucretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 gunden az kalması durumunda %30 ceza , 15 gun ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Turkiye den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Turkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul gormemektedir.

Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Peninsula Turizm tarafından bildirilecektir.

Seyahat esnasında karayolu ile geciş yapılan gumruk kapılarında bekleme suresi standartları aşabilir, bu bekleme surelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Peninsula Turizm sorumlu tutulamaz.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Ucaklı turlara katılan kişiler icin yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından ucuş oncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yapılması zorunludur.

Tura katılım icin Peninsula Turizm tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak ucağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Peninsula Turizm sorumlu değildir. Ucağı kacıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-donuş yeni uçak biletleri ve gidilecek bolgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Peninsula Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolu ne tabidir. Tarifeli ve ozel ucuşlarda rotar riski olabilir veya mevcut gezi ve ucuş oncesinde saatler değişebilir. Mergen Turizm, bu değişiklikleri en kısa surede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir.

Otobusler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

Tum misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

1.Gün

İzmir - Pamporovo

İzmir Adnan Menderes Havalimanında Acente kontuarımızda buluştuktan sonra, Sabah 07:15'te Sunexpress Havayolları İzmir – Plovdiv (Filibe) direk uçuşumuzla 1 Saat 15 Dk süren kısa bir yolculuktan sonra Plovdiv Havalimanına yerel saat 07:30’da varıyoruz. Pasaport işlemlerimizi tamamlayarak Havalimanında bekleyen aracımız ve rehberimizle birlikte konaklama için seçtiğimiz PAMPOROVO bölgesindeki otelimize yolculuğumuzdan sonra 09:30 civarında otelimize varıyoruz. Sabah kahvaltısından (Ekstra) sonra dileyen misafirlerimiz Kayak keyfini yaşamaya başlayabilirler. Geceleme Pamporovo'daki Otelimizde. 

2.Gün

Pamporovo

Sabah kahvaltımız ardından Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otel de akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.  .  

3.Gün

Pamporovo

Sabah kahvaltımız ardından Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otel de akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde

4.Gün

Pamporovo

Sabah kahvaltımız ardından Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otel de akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde

5.Gün

Pamporovo - İzmir

Sabah Saatlerinde rehberimizin verdiği buluşma saatinde Otel resepsiyonunda buluşarak, Plovdiv Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 08.15 'te Sunexpress Havayolları Plovdiv ( Filibe) - İzmir direk uçuşumuzla İzmir Adnan Menders Havalimanına 10:15 saatlerinde varışımızla turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşebilmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.  

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 303 4 777
 
info@peninsulagrouphotels.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Pamporovo Kayak Turu - İzmir Direk Uçuşlu - Sömestir Turu
Sezon
:
Gidiş/Varış
:
Pamporovo
Konaklama
:
4ve5 Yıldızlı Oteller
Pansiyon
:
Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon
Açıklama
:
Pamporovo Kayak Turu - İzmir Çıkışlı - Sömestr
Sunexpress HY.
4 Gece 5 Gün
%0
İndirim
Satın Al
Sosyal Medya'da Paylaş
Rota
TOPLAM