Peninsula Group Hotels

Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

 

EGENİN EN BÜYÜK FESTİVALİ KUŞADASI GENÇLİK FESTİVALİNDE BULUŞUYORUZ…

Ege’nin tek büyük festivali olan Kuşadası Gençlik Festivali bu yıl 6-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Kuşadasının en güzel plajlarından olan Sevgi Plajı’nda sizlerle buluşuyor.

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ve büyük ilgiyle karşılanan Kuşadası Gençlik Festivali, bu yıl ikincisiyle siz değerli müzikseverlerle buluşacak.

6 – 9 Temmuz tarihleri arasında Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek olan 2. “Kuşadası Gençlik Festivali”, 4 gün boyunca siz değerli misafirlerimize müzik ve rock tatili ile müzikseverlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşamak için bekliyoruz.

Kısa bir süre için, Zeytinli Rock Festivali’ne bilet alan müzikseverler, 1 TL ödeyerek 2. Kuşadası Gençlik Festivali biletine sahip olacaklar.

Kuşadası Gençlik Festivalinin bu yıl ki sanatçı kadrosuda geçen yıl gibi muhteşem, MFÖ, Seksendört, İskender Paydaş, Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Cem Adrian, Teoman, Manga, Moğollar, Pinhani, Şebnem Ferah, Hayko, Piili Bebek, Selda Bağcan, Mabel Matiz ve çok daha fazlası ile karşınıda olacak.

Festival ile ilgili katılım sağlamak isteyenler biletlerini biletix den alabilir. Konaklama ihtiyacını otel konaklaması olarak organize etmek isteyenler ise peninsulagrouphotels.com web sitemizden bizlere ulaşıp konaklama konusunda yardım ve danışmanlık alabilirler.

Kuşadası, Palm Wings Beach Resort SPA, Peninsula Group Hotels, Tatil Kuşadası, Kuşadası müzik, Kuşadası Festival, Kuşadası festivali, genç tatil, festival tatil, kuşadası gençlik festivali, kuşadası konser, kuşadası plaj, kuşadası gençlik festivali biletleri, festival ne zaman, festival nerede, sevgi plajı nerede, sevgi plajı giriş, kuşadası festival program, kuşadası gençlik festivali bilet, kuşadası gençlik festivali biletix, 2017 kuşadası

2017 festival, 2017 gençlik festivali, konser, etkinlik, yaz partisi, dj parti, üniversite festivali, üniversite şenliği, konser, parti, biletix, ne zaman, kaç para, kaç para, etkinlik, event, baharfestivalleri, fest, şenlik, 2017 etkinlikleri, yaz festivalleri, yaz şenlikleri, konser, şenlik, festival, 2017 festival programı, kuşadası festival, gençlik festivali, gençlik şenliği, 2017 programı, 2017 sanatçıları, sanatçı biletler, konser programı, konser giriş, indirimli biletler