Kış Otelleri
Antalya Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Peninsula Group Hotels

Lov Faralya ( +16 Adults Only)

Uzunyurt, KIZILCAKAYA Sokak NO: 110, 48300 Fethiye/Muğla /
Max Yetişkin: 6
Otelde Ödeme
Min Ödeme: 25%

Lov Faralya’da etrafınızı saran sandal ağaçları da Faralya’nın binlerce yıllık öykülerini anlatmak için sizi bekliyor. Onlarca medeniyetin iz bırakıp geçtiği bu topraklarda, ruhunuzu doğaya emanet etmek istediğiniz her an size gölgesinde yer ayırıyor. Kiremit rengi gövdesiyle kötü ruhları kovduğuna inanılan bu benzersiz ağaçlar, ilkbaharın coşkusunu çiçekleriyle karşılayıp sonbaharın hüznüne kırmızı meyveleriyle ortak oluyor.
Sandal kabuğu kokusu ise Toros dağlarının Akdeniz’e bakan yamaçlarını her daim sarıyor. Modern hayatın koşuşturması, burada yerini her şeyin sizin için düşünüldüğü eşsiz bir tatil deneyimine bırakıyor.

Odalarımızda klima, LCD TV, uydu yayın, Wi-Fi, mini bar, banyo, 7/24 sıcak su, havlu seti, terlik, saç kurutma makinesi, banyo buklet malzemeleri gibi olanaklar mevcuttur.

Lov Faralya Fethiye'nin Faralya Mahallesi'nde eşsiz gün batımı manzarasına sahip denize sıfır konumundadır.

Tesisin kendine ait iskelesinden denize girebilir veya bölgede tek olan tuzlu su havuzunda denizin tadına varabilirsiniz.

 

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center