Değerli Misafirimiz,

Peninsula Grubu olarak 1988’de kuruluşundan bugüne yurt dışından ülkemizi ziyarete getirdiği milyonlarca turiste vermiş olduğu hizmet ile 32 yıl boyunca güvenilir geçmişinden  kaynaklanan deneyimle, benimsediği kurumsal prensiplerden ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden, siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 

Maalesef ki son zamanlarda yaşanan  Covid-19/Corona Virüs salgın sebebi ile hepimiz yapmış olduğumuz seyahat planlarımızı ertelemek zorunda kaldık. Gelecek daha aydınlık ve sağlıklı günlerde tatilinizi Peninsula Grubu tesislerinden birinde geçirmeyi ve gelecekte bizi ziyaret etmeyi planlıyorsanız, eğitimli ve misafirperver ekibimiz sizi ağırlamaya her zaman hazırdır. Bu zor zamanlarda, misafirlerimizin konforu ve sağlığını en üst seviyede tutmak için alınan ve alınacak tüm önlemler ve uygulamalar hakkında çalışanlarımıza eğitim vermeye, gereken tüm ekipman ve prosedürü eksiksiz yerine getirmeye çalışıyor ve misafirlerimize kapsamlı bilgi verilmesi gerektiğine inanıyor, buna önem veriyoruz. Sizlerden gelen talepleri en doğru şekilde karşılamak, sizleri doğru yönlendirmek ve düşlediğiniz seyahat planını yeniden oluştururken mağduriyet yaşamamanız birinci önceliğimizdir. 

 

Gerek duyulan her konuda bilgi almak, tüm kampanya, gelişme ve yeniliklerimizden haberdar olabilmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve sitemiz üzerinden bültenimize abone olabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Temennimiz, mümkün olan en kısa sürede bu salgının dünya çapında kontrol altına alınmasıdır. Bu vesileyle, satış ekibimiz ve diğer çalışanlarımızın size her konuda yardımcı olacağına ve bu sorunun üstesinden hep birlikte geleceğimize içtenlikle inanıyoruz.

Aileniz ve tüm sevdikleriniz ile mutlu ve sağlıklı günler geçirmenizi dileriz.

 

Peninsula Grubu

Call Center